O nás - ZETA - výroba a prodej zemědělské techniky a strojů

O firmě

        Firma vznikla v roce 1992 a byla původně zaměřena jen na výrobu třídících strojů na brambory. Rostoucí požadavky trhu a vzrůstající poptávka zákazníků daly firmě impuls k vývoji a konstrukci dalších typů strojů, což ji dnes umožňuje nabízet komplexní technologické linky na posklizňové zpracování brambor, cibule a zeleniny.

        Máme za sebou bohaté zkušenosti s projektováním a realizací technologických linek, při čemž se snažíme maximálně vyhovět požadavkům a prostorovým možnostem každého zákazníka. Pro úplné zajištění kompletace technologických linek na brambory firma  dodává na trh zařízení na skládání a balení pytlů.

        Budoucnost firmy je zajištěna permanentním vývojem, hledáním nových řešení a nabídkou stále výkonnějších zařízení. Abychom vyhověli rostoucím požadavkům našich zákazníků, klademe velký důraz na flexibilitu výroby, kvalitu a spolehlivost našich výrobků.

        Naším cílem je vysoká produktivita a životnost nabízených zařízení a technologických řešení, zabezpečujících rychlou návratnost investic pro naše zákazníky. Hlavním cílem je spokojený zákazník a jeho spolupráce s námi. 

        Ukázky široké nabídky našich zařízení, příklady nových řešení a vývoje prezentujeme na  mezinárodních  veletrzích i odborných regionálních výstavách.

        Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte při řešení svých investičních záměrů či provozních problémů, neboť tým našich pracovníků je připraven vyhovět vašim požadavkům.

           

Ing.Vladimír Tatíček

majitel firmy